شناخت حفاظ شاخ گوزنی

شناخت حفاظ شاخ گوزنی  

حفاظ کشی دیوار روشی بسیار عالی و مناسب برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است .

در این مقاله به شناخت حفاظ شاخ گوزنی که به امنیت بسیار بالایی معروف است می پردازیم.

شناخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مناسب ترین و جدیدترین حفاظ های دیواری است که در بین حفاظ‌ ها از امنیت بیشتری برخوردار است و ظاهری شبیه به شاخ های گوزن دارد. استفاده از این محصول موجب تضمین امنیت کامل می گردد. در این مقاله با ما همراه باشید.  

طراحی حفاظ شاخ گوزنی

این حفاظ را می توان نسل اولیه حفاظ های مدرن دانست. که از نظر ظاهری با شاخه های بسیار تیز با منطق خاصی در هم تنیده است که در ساخت آن محدودیت ارتفاع وجود ندارد و حتی تراکم بیشتر آن در افزایش امنیت بیشتر , نقش دارد. حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیزشبیه به شاخ های قوی گوزن دارد. حفاظ شاخ گوزنی از تعداد زیادی شاخه های میلگرد ساخته میشود. برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود که این مورد در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.  

مشخصات حفاظ شاخ گوزنی

به طور استاندارد درهر متر حدودا 200 سر نیزه قرار میگیرد که محیطی کاملا امن را محیا میکند. با توجه به ارتفاع بلند دیوارها حفاظ ها با طول بیش از 70 متر ساخته میشوند. اما نکته حائز اهمیت برای حفاظ هایی که در باغ ها نصب می کنید باید حداقل 150 سانت ارتفاع داشته باشند تا از ورود حیوان و انسان جلوگیری شود.

رنگ حفاظ شاخ گوزن

برای زیبایی و بالا بردن طول عمر حفاظ مناسب ترین روش رنگ‌آمیزی به روش الکترواستاتیک است که از رنگ های روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود. نرده حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ پذیری با رنگهای دلخواه را دارد. رنگ نرده به گونه ای است که در برابر اشعه خورشید و رطوبت باران ثابت مانده و دچار ریزش و تغییر رنگ نمی شود.   ساخت حفاظ شاخ گوزنی: ساخت حفاظ شاخ گوزنی دارای مراحلی به شرح زیر است: ابتدا میلگردهای خریداری شده و در سایزهای سفارش شده برشکاری می‌شوند . جهت شکل‌دهی قطعات از دستگاه پرس استفاده می‌کنند. پس از مرحله قطعات تحویل جوشکار داده میشود تا اتصال قطعات براساس تراکم، ارتفاع انجام شود. سپس نوبت به پخت در کوره می‌رسد. پس از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی و پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخته می‌شود. در این مرحله کار ساخت به پایان میرسد.

مزیت امنیتی حفاظ شاخ گوزنی

یکی از نکاتی که در مورد حفاظ شاخ گوزنی باید بدانید این است هنگامی که فشار کمی به حفاظ می آید حالت لرزشی را احساس خواهید کرد. این به این دلیل است که کسانی که بخواهند از روی حفاظ عبور کنن به دلیل لرزش های بسیار حفاظ ناکام خواهند بود .زیرا اگر حفاظ ثابت باشد می توان از آن به عنوان تکیه گاه برای بالا رفتن استفاده کرد.  

مزیت حفاظ شاخ گوزنی

  • دارای ارتفاع مناسبی است و برای دیوارهای کوتاه نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
  • استفاده از این حفاظ ,زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند.
  • حفاظ شاخ گوزنی در تمامی مکان ها کاربرد دارد.
  • این حفاظ به عنوان نرده نیز کاربرد دارد.
  • دارای عرض بلندی است که می تواند میزان عرض دیوار بیشتری را پوشش دهد.
  • با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است.
  • امنیت حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا بوده و میزان سرقت را به حداقل رسانده است.
  • دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی است .
  • ظاهر زیبای حفاظ شاخ گوزنی است باعث برتری آن نسبت به حفاظ سرنیزه ای شده است.
  • حفاظ شاخ گوزنی عرض بیشتری دارد که یکی از مزیت های آن به شمار میرود.
با استفاده از حفاظ ها کنترل و حفاظت از محل سکونت آسان شده و امنیت شما تضمین میشود.       برچسب ها : شناخت حفاظ شاخ گوزنی, حفاظ شاخ گوزنی , انواع حفاظ ,حفاظ ساختمانی ,گروه صنعتي سي صاد, حفاظ, نرده حفاظ ساختمان,حفاظ دیوار , نرده آهنی  
\