شناخت انواع نرده و حفاظ تراس

در این مقاله به چند نوع از نرده بالکن و حفاظ تراس می پردازیم. نرده های چوبی، PVC ، شیشه، بتن و نرده های فلزی و فرفورژه از نرده های رایج و پراستفاده است. پس با انتخاب یک حفاظ متناسب با سبک و محیط ساختمان فضای مدرن و راحتی را می توان ایجاد کرد. هنگام انتخاب نرده ها برای بالکن امنیت , اولین اولویت نسبت به طراحی دارد و انتخاب طرح نرده تراس و متریال مناسب در ظاهر بالکن بسیار تاثیرگذار می باشد .

نرده و حفاظ بالکن چوبی

نرده چوبی تراس نسبت به سایر حفاظ های دیگر ارزان تر بوده و اغلب با دوام هستند. این نوع از نرده ها امنیت بالایی دارند و نصب آن بسیار راحت میباشد. دوام این نوع نرده باعث می شود تا سالیان سال نگران خرابی این نرده ها نباشید. تراس با نرده چوبی بسیار زیبا و دلپذیر بوده و منظره ای دلچسب و برازنده به بالکن خانه شما می دهد. نرده های چوبی ،مدرن و کلاسیک هستند.

نرده بالکن شیشه ای

نرده های شیشه ای هم از دیگر نمونه نرده هایی است که می توانید برای بالکن خانه تان از آن استفاده کنید. استفاده از نرده بالکن شیشه ای باعث می شود از بالکن خود لذت ببرید . این نرده ها در دو نوع شفاف و سکوریت ساخته می شوند. نرده های شیشه ای از مقاومت بالایی برخوردار بوده و از نظر هزینه، بسیار گران هستند. بهترین انتخاب نرده شیشه ای برای خانه هایی است که در ارتفاعات , در کنار ساحل دریا واقع شده اند و به شما این امکان را می دهد که چشم انداز زیبایی را پیش رو داشته باشید. قاب نرده های شیشه ای از آلومینیوم، استیل یا چوب ساخته میشوند. نرده استیل و شیشه از نوع نرده های لوکسبه شمار می آید که در طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

نرده بالکن و حفاظ تراس فلزی

معمول ترین و متداول ترین انواع نرده تراس و حفاظ بالکن، نرده های فلزی هستند. این نرده ها در دو نوع ساده و وفرفورژه تولید می شوند. این نوع نرده ها معمولا از سر هم کردن و شکل دادن به انواع پروفیل ها درست می شوند. این نرده های فلزی بالکن برای فضاهایی به سبک صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند قیمت نرده های فلزی بیشتر به وزن آن‌ها بستگی دارد

نرده های PVC

نرده های pvc در تنوع بالای رنگی مختلف و انواع طرح تولید می شود. این نوع نرده ها بهترین جایگزین برای نرده آلومینومی یا چوبی است که از استقامت بالایی برخوردار است که طرح های آن نیز مثل نرده های چوبی است . از نظر نحوه نگهداری نرده های pvc باید به طور مرتب تمیز شوند. این نوع نرده ها به رنگ و نقاشی نیاز ندارد.   برچسب ها : شناخت انواع نرده بالکن , حفاظ تراس , نرده آهنی , نرده حفاظ آهنی , حفاظ آهنی ,نرده بالکن شیشه ای , انواع نرده بالکن ,حفاظ تراس    
\