نرده و حفاظ UPVC

   

 نرده و حفاظ UPVC

    نرده UPVC روشی بسیار عالی , زیبا و مناسب بوده که جلوه ای ویژه به نمای ساختمان می دهد و برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است . در این مقاله به شناخت نردهUPVC می پردازیم.

ساخت نرده PVC: حصار کشی

نرده PVC یکی از مناسب ترین و جدیدترین محصول حفاظتی است که از امنیت بسیاری برخوردار بوده و سبب تضمین امنیت کامل می گردد. نرده PVC کاربردهای مختلفی دارد و در زمینه های حصار کشی , نرده و حفاظ پنجره کاربرد دارد. در این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی حفاظ UPVC

UPVC دارای کیفیت , استحکام و مقاومت بسیار منحصر به فردی است که مرغوبیت آن در استفاده از بهترین نوع از فلز است. نرده حفاظ پنجره یو پی وی سی با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود که برای تمام ساختمان ها قابل استفاده می باشد. نرده PVC بهترین جایگزین برای نرده آلومینومی , چوبی است. این نوع نرده در تنوع بالا ارائه می شود که گزینه انتخاب را وسیع تر میکند. نرده پی وی سی در رنگ ها و بافت های مختلف ارائه می شود. استفاده از فلز باکیفیت سبب سازگاری آن در شرایط مختلفی میشود که با استفاده از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده است به عنوان یک مزیت دیگر،این نوع نرده به رنگ یا نقاشی نیاز ندارد و نگهداری و مراقبت از آن آسان می باشد. ترکیبات بکار رفته در ساخت پروفیل پنجره های uPVC اکسید نمی شوند و رنگ بکار رفته در ساخت آن در مقابل اشعه UV خورشید مقاومت کامل دارد بنابراین تغییر رنگ در این پنجره ها رخ نمی دهد که همین امر سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد مختلفی قرار گرفته که از آن در بازه زمانی طولانی می توان مورد استفاده قرار داد.

ساخت نرده PVC:

ساخت نرده PVC آسان بوده و پروفیل های مورد نظر با توجه به نوع سفارش درب و پنجره انتخاب شده و پس از انجام محاسبات دقیق و مهندسی و آنالیز ابعاد درب و پنجره ، طبق نقشه توسط دستگاه تمام اتوماتیک برش داده شده و پس از طی مراحل پروفیل ها طبق نقشه توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل میشوند و با انتقال به دستگاه بعدی دیگر روی درب و پنجره نصب میگردد. اما نمی توان کل بخش ها را به صورت مونتاژ شده تحویل داد. راهنمای نصب ارائه می شود.

نحوه نصب درب و پنجره های یو پی وی سی

درب و پنجره های یو پی وی سی ابتدا به وسیله پیچهای مخصوص به قاب فلزی تعبیه شده در ساختمان متصل گردیده و سپس با فوم مخصوص درزگیری و عایق بندی می شود. فوم مخصوص نصب در ابتدا به صورت ژله بوده و پس از چند ساعت بعد از نصب سخت شده و با افزایش حجم خود باعث استحکام بسیار زیادی می گردد. در نهایت با ماستیک محل نصب تسطیح می گردد.

مزیت های یو پی وی سی:

  • بهینه سازی در مصرف انرژی
  • کاهش آلودگی های صوتی
  • جلوگیری از ورود آلاینده ها
  • عدم نیاز به رنگ آمیزی و نگهداری آسان
در نتیجه نرده و حفاظ پنجره یو پی وی سی به دلیل قیمت بسیار مناسب مقرون به صرفه بوده و، از بهترین محصولات حفاظتی موجود محسوب می شود.   برچسب ها : درب و پنجره , انواع حفاظ, انواع حفاظ پنجره, انواع مدل حفاظ, حفاظ پنجره یو پی وی سی, یو پی وی سی    
\