حفاظ آهنی آبشاری چیست و چه ویژگی های دارد

 حفاظ آهنی آبشاری     از دیرباز بسیاری از مردم جهت امنیت و دور بودن از خطرات احتمالی از روش های گوناگونی مانند حصار کشی , نرده و حفاظ روی دیوار استفاده میکردند.

حفاظ آهنی آبشاری چیست و چه ویژگی های دارد

از دیرباز بسیاری از مردم جهت امنیت و دور بودن از خطرات احتمالی مانند ورود سارقین و حیوانات به محل سکونت و همچنین زمین و باغ های خود از روش های گوناگونی مثل حصار کشی اعم از تیغ و خار های بیابانی به عنوان حصار و محافظ روی دیوار استفاده میکردند امروزه با وجود پیشرفت انواع حفاظ ها جایگزین مناسبی برای امنیت بیشتر شدند. حفاظ روی دیوار دارای انواع متفاوتی است که در این مقاله به صورت اختصاصی به حفاظ آبشاری می پردازیم.  

تعریف حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری یکی دیگر از مدلهای حفاظ روی دیوار نسل جدید است , که بسیاری از افراد جهت زیبا سازی و امنیت ساختمان از آن استفاده میکنند. همانطور که از نام حفاظ آبشاری مشخص است شکل ظاهری این حفاظ از نمای آبشار بر گرفته است . که به صورت پله پله و طبقاتی ساخته میشود که برای ساخت آن از میلگرد های نوک تیزی استفاده میشود ,و شاخک های پایین حفاظ آبشاری بلند تر از شاخک های بالایی نرده آبشاری میباشد. این محصول به دلیل شکل ظاهری خار مانند و مدرن تقریبا عبور از روی دیوار را محال میکند. رنگ حفاظ آبشاری با تنوع بسیار بالایی در رنگ نیز تولید شده است که مشتری می تواند با توجه به نما و رنگ ساختمان این محصول را در رنگ های متنوع انتخاب کند. ارتفاع آن نیز همانند رنگ با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد و با توجه به سفارش ارائه می شود. تراکم حفاظ های آبشاری متفاوت بوده و از 11 تا14 ردیف اصلی در هر شاخه تغییر خواهد کرد. این محصول در ارتفاع های استاندارد 75 و 90 و 100 و 120 سانتی متر تولید می شود که کارشناسان و مشاوران بهترین ارتفاع و تراکم ساختمان را ارزیابی و تعیین می کنند. حفاظ آبشاری از نظر قیمتی جز حصار ارزان قیمت و مناسب به حساب می آید. اما نکته حائز اهمیت این است که قیمت این محصول نیز با توجه بهعواملی مانند کیفیت جنس،اندازه و تراکم آن متغیر است. هرچه طول و تراکم شاخه ها بیشتر باشد، قیمت و هزینه ی محصول بالاتر خواهد رفت.  

ویژگی حفاظ آبشاری

  • طول هر شاخه در حفاظ آبشاری به 2 متر میرسد.
  • رنگ مورد استفاده شده در این حفاظ رنگ الکترواستاتیک کوره ای است که در کوره رنگ در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود..
  • تراکم در هر شاخه به 11 تا 14 ردیف اصلی است
  • این محصول قابل نصب بر روی تمام مدل از دیوار و پنجره ها می باشد و به همین علت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
  • جنس رنگ های حفاظ آبشاری پوشش فام درجه 1 می باشد .
  • در حفاظ آبشاری طول هر شاخه 2 متر است .
  • ارتفاع حفاظ آبشاری از 75 و 90 و و 100 و 120 سانتی متر تولید می شود.
  • در حفاظ آبشاری جوشکاری به صورت دو طرفه است .
  • حفاظ آبشاری در دو طرح نرده آبشاری سبک ونرده آبشاری سنگین تولید میشود.
  • سایز میلگرد در آن 90 درصد میلگرد ده و 10 درصد میلگرد هشت است.
 

حفاظ آبشاری به دلیل زیبا سازی و سازگاری با انواع دیوار و اماکن کاربرد فراوانی دارد , برای خرید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

    برچسب ها : حفاظ دیوار , انواع حفاظ ,حفاظ ساختمانی ,گروه صنعتي سي صاد, حفاظ آبشاری , نرده حفاظ ساختمان, ویژگی حفاظ آبشاری, حفاظ آبشاری پر تراکم ,                          
\