[Forwarded from jan] درباره گروه صنعتی و تولیدی سی صاد

دلیل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

  حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های نسل جدید می باشد که در کشور ایران بسیار پر طرفدار است  

حفاظ شاخ گوزنی

  در گذشته حفاظ های مورد استفاده از امنیت بالایی برخوردار نبودند و علاوه بر این از نظر ظاهری و مهندسی از نقاط ضعف زیادی برخوردار بودند. به همین دلیل و عملکرد نامناسب آنها باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های نسل جدید استفاده کنند . حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های نسل جدید می باشد که در کشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری که در ایران, امروزه بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید شده از نوع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.، به شکلی که حدود 85% از بازار نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، از نوع شاخ گوزنی می باشد.  

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم ؟

 
  • حفاط شاخ گوزنی جز, پر امنیت ترین حفاظ ها به شمار می آید, زیرا عبور را غیر ممکن و بسیار سخت می سازد.
  • حفاظ شاخ گوزنی در چند سال اخیر یکی از طراحی های مهم و ضروری برای ساختمان ها و بناهای در حال ساخت در معماری جدید می باشد .
  • شاخ گوزنی نسل سوم حفاظ ساختمان است که تا کنون توانسته هم در عرصه طراحی و امنیت ساختمان به محصولی بی رقیب تبدیل شود .
  • این نوع حفاظ مناسب نصب بر روی دیوار می باشد زیرا با وجود این نوع حفاظ سرقت و دزدی به حداقل می رسد.
  • این نوع حفاظ به دلیل جنس از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار میباشد و پس از نصب احتیاج به مراقب و نگهداری ویژه ای ندارند.
  • همچنین نصب و اجرای آسان این نوع از حفاظ نیز یک ویژگی مهم دیگر است که شما باید از آن آگاه باشید.
  در مجموع با توجه به ویژگی های این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.   برچسب ها : حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی, نرده روی دیوار ,حفاظ دیوار ,تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی      
\