حفاظ پنجره فرفورژه

  حفاظ فرفوژه  

حفاظ پنجره به سبب ساختاری که دارا می باشد از ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل مورد توجه افراد قرار می گیرد.

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ فرفورژه نسل جدیدی از حفاظ های فلزی و یک حفاظ پنجره مدرن است که از متریال انواع فلزی, است. امکان طراحی و اشکال مختلف با فرفورژه و زیبایی بی نظیر را بر جذابیت بصری این حفاظ در ذهن بسیاری از خریداران ساخته است اما طرح انتخابی به عهده مشتری نباید به گونه ای باشد که فضا برای عبور از بین نرده ها ایجاد شود. طرح های فرفورژه علاوه بر حفاظ پنجره، در دیگر موارد پرکاربرد مانند نرده های حفاظ، نرده های راه پله، حفاظ تراس و حفاظ روی دیوار و در بسیاری از بخش‌های ساختمان به کاربرده می‌شود. در ساختمان های تجاری از این نوع حفاظ بیشتر استفاده می شود. حفاظ پنجره فرفوژه بسیار متنوع و زیبا می باشد و از طرف دیگر قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

ویژگی حفاظ پنجره فرفورژه

نوع فلزی این حفاظ با استفاده از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار می باشد. حفاظ پنجره به نسبت سایر مدل حفاظ های تولید شده از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشد. حفاظ پنجره فرفووژه قابل نصب بر روی تمام مدل پنجره ها می باشد .
استحکامات امنیتی برای حفاظت از پنجره های ساختمان

نصب حفاظ پنجره فرفورژه

در ساختمان های تجاری به جهت حفظ زیبایی ساختمان و جلب مشتری در ساختمان های مسکونی و منازل است. فلاور باکس گارد فرفورژه از پر طرفدارترین سازه های امنیتی در منازل مسکونی است که کارایی دوگانه دارد.

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه به چندین عامل بستگی دارد :
  • طول و عرض پنجره
  • جنس سازه
  • تراکم پروفیل فرفورژه (تراکم بیشتر)( وزن سازه هم بیشتر شده )
  • طرح حفاظ پنجره (برای مثال گل های سنگین با تراکم بالا، نیاز به متریال بیشتری دارند و از سویی کارهای پیچیده با ظرافت های زیاد، دستمزد بالاتر)
حفاظ پنجره فرفورژه حفاظ پنجره فرفورژه

برچسب ها : سفارش ساخت حفاظ پنجره فرفورژه در تهران ,ساخت حفاظ پنجره فرفورژه در تهران ,حفاظ پنجره فرفورژه , خرید حفاظ فرفورژه