هزینه ساخت حفاظ آهنی

  هزینه ساخت حفاظ آهنی حفاظ یکی از مهم ترین و ضروری ترین موارد لازم برای هر بنا و ساختمان می باشد که به منظور امنیت و حفاظت در قسمت های مختلف ساختمان نصب می شود.  

هزینه ساخت حفاظ آهنی

حفاظ های آهنی از انواع بی شماری با تنوع بالا می باشد که هزینه های متفاوتی داشته و هزینه ساخت حفاظ آهنی به شرایط خاصی از جمله تعداد و ابعاد حفاظ و نرده مورد نیاز و موقعیت محلی ساختمان رنگ، تزئینات و جزییات کار، در کنار حمل و نقل و باربری ، هزینه ساخت و نصب حفاظ بستگی دارد.   در این مقاله به چند عامل تاثیرگذار در هزینه ساخت حفاظ می پردازیم :

نوع حفاظ

حفاظ های نرده‌های راه پله و حفاظ دیوا و درب های آپارتمانی با توجه به کارآرایی با کیفیت بسیار مختلفی تولیدو نصب می‌شوند. هر کدام از حفاظ ها ویژگی و مشخصات مخصوص به خود را داشته و عواملی مثل فضا و نوع معماری و راه پله و ....تعیین کننده نوع حفاظ می باشد.

اندازه

هر کدام از حفاظ آهنی های مشخصات خاص خودش را دارد و بر پایه میزان مصرفی و ساخت و ساز تغییر می‌کند. برای داشتن قیمت و هزینه دقیق ساخت حفاظ , بازدید اولیه نیروی آهنگری برای اندازه‌گیری ابعاد محل نصب ضروری می باشد. به عنوان اولین گزینه در تعیین قیمت میزان آهن مصرفی بر اساس کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود.

تراکم حفاظ

قیمت حفاظ آهنی معمولاً بستگی به نوع حفاظ دارد و علاوه بر آن میزان تراکم عرضی و طولی و همچنین ارتفاع در قیمت آن تأثیرگذار است.

تزئینات حفاظ

داشتن گل نرده یا گل میخ و یا استفاده از ساختارها و انواع دیگر تزئینات مثل فرفورژه، از جمله پیشنهادهایی است که با مراجعه به بازار آهنگری برای سفارش ساخت نرده با آنها مواجه می‌شود و طبیعتا وقتی صحبت از جزئیات طراحی می‌شود، بیشتر شدن این ظرافت‌ها و یا اضافه شدن رنگ آمیزی می‌تواند هزینه ساخت را بالا ببرد.

هزینه حمل و نقل

هزینه حمل سازه از کارگاه به محل نصب هم وجود دارد و این هزینه به عهده مشتری است برای هزینه مقرون به صرفه سفارش خود را به صورت یکجا انجام دهید. زیرا هزینه سفارش دادن محصولات تک باعث حمل و نقل بیشتر و هزینه بالاتری خواهد شد. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه نصب نرده و حفاظ وزن و متراژ و تعداد کار پیچیدگی تزئینات و نوع رنگ بکار رفته در آن است و ساخت آن نرده هزینه ای جداگانه دارد.

مقدار مسافت

محل زندگی شما به طور مستقیم بر سطح زندگی و هزینه‌های الزامی آن اثر می‌گذارد. این موضوع تقریبا در مورد تمام خدماتی که در محل مشتری انجام می‌شود صادق است. علاوه بر آن بعد مسافت مشتری از محل کارگاه آهنگری تعیین کننده هزینه حمل و نقل خواهدبود. در نتیجه بهتر است برای پایین آوردن هزینه‌ها حتی‌المقدور از متخصصین محلی کمک بگیرید.  

برچسب ها : هزینه ساخت حفاظ , ساخت حفاظ ساختمان ,حفاظ ساختمان تهران, خرید حفاظ تهران ,حفاظ آهنی, حفاظ پنجره , حفاظ دیوار

\