انواع نرده استیل راه پله

 

انواع نرده استیل راه پله

در این بخش به انواع شناخت انواع نرده استیل می پردازیم.

شناخت انواع نرده استیل

نرده استیل راه پله 304

استیل304 فولاد ضد زنگ است؛ که از حداقل 8 ٪ نیکل 18٪ کروم، و حداکثر 0٫08٪ کربن تشکیل است. نرده استیل راه پله 304 از پر فروش ترین نرده استیل راه پله می باشد. استیل 304 خودش به انواع مختلفی تقسیم می شود . در استیل 304 از آلیاژ , نیکل و کروم بالاتری نسبت به دیگر استیل ها استفاده می شود. همان طور که می دانید نیکل ماده ای است که باعث ضد زنگ شدن استیل می شود. به همین دلیل استفاده نیکل در استیل 304 بیشتر است، که موجب ضد زنگ بودن آن می شود.

نرده استیل راه پله 201

به طور کلی نرده جنس استیل 201 در طراحی داخلی نقش بسیار مهمی دارد , که بیشتر برای تزئین و دکوراسیون به کار می رود. استیل 201 مواد تشکیل شده است از مواد : 18% درصد کروم و 3% نیکل , 50% آهن , میزان منگنز و دیگر عناصر به کارخانه سازنده یستگی داشته و متفاوت است . استیل 201 از کروم و نیکل کمتری برخوردار است و همین دلیل باعث قیمت پایین تر آن بوده که باعث شده تا یکی از پر استفاده ترین استیل ها باشد. مقاومت به خوردگی پایین به خاطر درصد پایین نیکل و دوام بالاتر به خاطر وجود درصد بالا منگنز در ساختار آن از ویژگی های این استیل به شمار می آید.

نرده استیل راه پله 3 خط

نرده استیل راه پله سه خط از معمولی ترین نرده های پر کاربرد است ,که به دلیل ظاهر ساده و مقرون به صرفه در محیط رسمی و و ساختمان های اداری بیشترین کاربرد را دارد. این نرده در دو نوع نرده استیل سه خط 304 ,نرده استیل سه خط 201 تولید می شود. از این نرده برای مکان هایی که رطوبت آن بیشتر است , استفاده می شود. از ویژگی های قابل توجه نرده استفاده از آن در فضاهایی با متراژ بالا می باشد و به دلیل اینکه قیمت بسیار مناسبی دارد، مورد استقبال اکثریت قرار میگیرد. جنس آن به دلیل استفاده از استیل 304 دارای مقاومت بالایی است که مناسب استفاده در محیط خارجی نیز می باشد و در مقابل تغییر رنگ و زنگ زدن از استحکام بالایی برخوردار است. نرده استیل سه خط از سه قسمت رویه ,پایه آن با لوله های عمودی , لوله های مورب یا افقی سه تایی تشکیل شده است . لوله های استیل آن در فاصله 12 تا 14 سانتی متر با ارتفاع 85 تا 90 سانتی متر از یک دیگر قرار دارند که به طول و متراژ پله ها بستگی دارد. نرده استیل سه خط در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل سفارش می باشد.

نرده استیل راه پله 4 خط

نرده استیل راه پله چهار خط با کیفیت های درجه 1 و 2 تولید می شود , که با لوله های استیل ساخته می شود . ارتفاع این نرده بین 85 سانتیمتر و 90 سانتیمتر است به همین دلیل برای ساختمان های با تعداد طبقات بیشتر از 5 تا و یا در برج ها با ارتفاع بالا نیز می توان استفاده کرد. اجزای تشکیل دهنده نرده استیل راه پله 4 خط که از 4 لوله افقی 16 و 1 لوله رویه یا دستک سایز 51 ساخته میشود. به دلیل کاربرد 4 عدد لوله های نازک به کار برده شده در بین هندریل و پایه به نرده استیل راه پله 4 خط معروف است.

نرده استیل راه پله 5 خط

نرده استیل راه پله 5 خط هم مانند دو نوع دیگر ساخته می شود با این تفاوت که تعداد لوله های نازک 16 آن 5 عدد می باشد. از نرده استیل راه پله 5 خط بیشتر برای فضای باز استفاده می شود. جنس نرده استیل راه پله 5 خط از استیل 304 که بسیار مقاومت و با استحکام است، می باشد. فاصله بین لوله افقی در نرده استیل راه پله 5 خط حدود8 تا 10 سانتی متر و ارتفاع آن بین 100 تا 120 سانتی متر است.

نرده استیل راه پله حول محور

استفاده از راه پله حول محور در کوچکترین فضاها بهترین روش می باشد که اثر شگفت انگیزی پله بر روی محیط اطراف خود میگذارد. امروزه در فضای داخلی و خارجی بسیاری از هتل ها و ویلا های دوبلکس , مراکز تجاری و اداری و مغازه کوچک از این نوع نرده استفاده میشود. برای مرکز نرده استیل راه پله حول محور از لوله استیل 10 و از استیل باریک تر برای اطراف پله استفاده می شود. محور این نوع نرده 90 تا 180 درجه حول محور خود می چرخد.

نرده استیل راه پله با شیشه

نرده استیل شیشه خور یکی از مدل های جدید نرده استیل راه پله می باشد که بسیار زیبا و مدرن است. در این نوع نرده ترکیب شیشه بسیار محکم و با استحکام بوده که به مدت طولانی برای شما کار می کند. استیل و شیشه از بهترین مواد برای مصارف خانگی به شمار می آیند زیرا نظافت آن بسیار آسان می باشد و استفاده از این ترکیب جلوه ی خاصی به محیط اطراف خود میدهند. این نوع نرده از یک لوله استیل با قطر 51 برای هندریل و چند پایه با همین ضخامت ساخته می شود.

نرده استیل تراس

امروزه علاوه بر ایمنی و استحکام نرده به زیباییموارد و آلیاژ های به کار رفته نیز توجه می شود. کاربرد نرده استیل بسیار می تواند در زیبایی و امنیت تراس و بالکن تاثیر گذار باشد و نمای چشم نوازی را برای تراس ایجاد می کند. نرده استیل راه پله در سطوح صاف مانند تراس کاربرد دارد. نرده های استیل از پرطرفدارترین آلیاژ ها در بخش های متفاوت ساختمان است. استفاده از نرده های استیل در بالکن موجب زیبایی در نمای کل ساختمان را ایجاد میکند. به علت ارتباط مستقیم تراس با برف و باران و رطوبت بهترین گزینه برای انتخاب نرده استیل می باشدکه ضد زنگ میباشند. از نرده های استیل عمداتا برای بالکن ,راه پله ها، تراس و و اطراف استخر , محوطه و فضاهای باز استفاده می شود. اجزای اصلی تشکیل دهنده آن شامل لوله با قطر و سایزهای 16،25،38،51 میل از استیل , استیل نگیر : آلیاژ 201 و 304 میباشند . . بهتر است برای تراس از استیل 304 استفاده کرد. , زیرا این استیل برخلاف استیل 201 بسیار مقاوم و ضد زنگ می باشد.

نرده استیل طلایی

بیشترین کاربرد و استفاده از نرده استیل طلايي به دلیل رنگ منحصر به فرد , وزن کم و مقاومت بالای آن در برابر ضربه می باشد. نرده آلومینیوم طلايي ،به دلیل ماندگاری بالای رنگ سازگار با هر نوع شرایط آب و هوایی و ضدزنگ بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. به دلیل جنس محکم در باغ ها، ویلاها و آپارتمان ها, ویلا ها، نمای ساختمان و داخل استخر مورد استفاده قرار میگیرد.    
برچسب : نرده, نرده راه پله , انواع نرده استیل سه خط, قیمت نرده استیل , نرده, نرده استیل , نرده استیل طلایی,نرده استیل نمای شیشه,
نرده استیل,نرده استیل 4 خط , نرده استیل تراس و نرده استیل راه پله با شیشه
\